Kokosowy zapachowy 

Jest 4 produktów.
Kokosowy zapachowy

Naturalne zapachowe oleje i pasty kokosowe to produkty, które łączą w sobie zdrowotne działanie i piękny zapach. Produkty tłoczone na zimno, zamykają w sobie tą wyjątkową i  słodką kokosową nutę. Dzięki temu olej kokosowy zapachowy sprawdza się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i w kuchni. Świetnie komponuje się z przygotowywanymi daniami or...

Naturalne zapachowe oleje i pasty kokosowe to produkty, które łączą w sobie zdrowotne działanie i piękny zapach. Produkty tłoczone na zimno, zamykają w sobie tą wyjątkową i  słodką kokosową nutę. Dzięki temu olej kokosowy zapachowy sprawdza się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i w kuchni. Świetnie komponuje się z przygotowywanymi daniami oraz jako dodatek do potraw i pieczywa. Doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju wypieków i kremów. Olej kokosowy zapachowy sprawdzi się również jako pięknie pachnący środek do pielęgnacji włosów, skórek przy paznokciach oraz skóry całego ciała.

Fantastyczne właściwości zdrowotne oleju kokosowego zapachowego pozwolą Ci cieszyć się witalnością i energią. Siła natury i naturalna produkcja są gwarancją zdrowia i pięknego wyglądu. Zdecydowanie warto zamówić produkt, który łączy w sobie doskonały smak i aromat oraz wyjątkowe właściwości zdrowotne!

Nasze produkty są organiczne, trwałe i stabilne termicznie. Te cechy pozwalają cieszyć się ich smakiem oraz aromatem przez długi czas. Dodatkowo olej kokosowy zapachowy dostępny w naszym sklepie jest także bardzo wydajny. Zachowuje wartości odżywcze konieczne w codziennej diecie oraz wykazuje działanie bakteriobójcze oraz wzmacniające organizm.

Więcej
Wyprzedaż!
1 Ocena (s)
Składniki: Olej kokosowy, nierafinowany, z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno. Olej kokosowy...
Brak w magazynie
23,00 zł
Wyprzedaż!
1 Ocena (s)
Składniki: Olej kokosowy, nierafinowany, z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno. Olej kokosowy...
Brak w magazynie
30,00 zł
6 Ocena (s)
Pasta kokosowa wyprodukowana jest w 100% ze świeżego mielonego miąższu kokosowego. 
W magazynie
15,90 zł
7 Ocena (s)
Słodka pasta kokosowa wyprodukowana ze świeżego mielonego miąższu kokosowego słodzona ertytrytolem i...
W magazynie
22,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów